Новинка

Dynamic State SLB-16M круті басисті якісні динаміки 16см 6.5" 50/100watt мідбас
2 000 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: Dynamic State SLB-16M
+380 (50) 583-56-58
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Dynamic State SLB-16M круті басисті якісні динаміки 16см 6.5" 50/100watt мідбас

Коротко про Dynamic State SLC-16M:
СЧ/НЧ-динаміки (мідвуфер)
Розмір акустики 6-6.5" (16-17см)
Номінальна потужність 50 Вт
Настановна глибина 63 мм
Ціна вказана за 2 динаміка
Основна характеристика:
- Вид товарів: мідвуфер
- Номінальний опір (Ом): 4
- Тип динаміків: універсальні
- Матеріал магніту: Ферріт
- Потужність (Ватт RMS): 50
- Потужність (Ватт MAX): 100
- Чутливість: 90±2dB
- Частотна характеристика (Гц): 60Гц-13кГц
- Діаметр звукової котушки (мм): 25,9
- Матеріал дифузора: Целюлоза
- Матеріал корзини: Сталь
- Монтажна глибина посадки (мм): 63
- Монтажний діаметр посадки (мм): 144
- Fs (Гц): 81,5
- Qms: 6,95
- Qes: 0,99
- Qts: 0,87
- Vas (Літрів): 9,2
- Sd (cm2): 143,1
- Xmax (mm): 1,75
- Захисні решітки в комплекті: Ні
- Кількість в упаковці (шт.): пара
- Точний розмір (см): 16,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dynamic State |
| Тип | Мідбас |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 13000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Dynamic State SLB-16M |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴/комплект










